خانه محصولاتابزار بیرون زدگی خسته کننده

GL300 برای ردیابی جهت موقعیت راهنمای مته زیرزمینی راهنمای دستگاه

GL300 برای ردیابی جهت موقعیت راهنمای مته زیرزمینی راهنمای دستگاه

GL300 To Track The Position Direction Of Drill Bit Underground Guide Apparatus

جزئیات محصول:

محل منبع: چين
نام تجاری: DILONG
شماره مدل: GL300
اکنون تماس بگیرید
توضیحات محصول جزئیات

GL300 برای ردیابی جهت موقعیت راهنمای مته زیرزمینی راهنمای دستگاه

مقدمه ای به

سیستم راهنمای راهنمایی GL300 یک کاربر کمکی تعیین و پیگیری حفاری مستقیم جهت عمودی بدون درز در موقعیت حفاری زیرزمینی و جهت دستگاه هدایت است. سیستم هدایتگر GL300 شامل دستگاه دریافت، دستگاه از راه دور و میله های زمین می باشد. در یک اتاق نشیمن، میله های زمین، زاویه بیتی، موقعیت نهایی، سیگنال اندازه گیری، دما میله زمین و وضعیت باتری سد، به صورت FM توسط فرکانس های RF رادیویی رادیویی به دستگاه دریافت کننده بر روی زمین، کمی زاویه می شود. دستگاه دریافت کننده بر روی زمین برای دسترسی به یک چوب از سیگنال دیجیتال با دریافت کمک کاربران، موقعیت و وضعیت را تعیین می کند.

اپراتور دستگاه حفاری افقی می تواند به موقع اطلاعات پروب را ببیند تا جهت حفاری بیت حفاری را کنترل کند. سیستم ابزار GL300 از یک سیستم ابزار دقیق تر استفاده می کند که از روش های ارسال و دریافت رادیوی FM پیشرفته تر است و دارای توانایی ضد تداخل قوی تر است.

GL300 پنج کانال کانال های داده را فراهم می کند، این کانال ها نیازی به درخواست مجوز رادیویی ندارند. دستگاه دریافت و دستگاه نمایشگر از راه دور به راحتی می تواند "تشخیص متقابل"، به منظور جلوگیری از تداخل و دیگر کاربران همسایه.

هدف از ارائه دستورالعمل کاربر به اطلاعات سیستم سیستم ابزار گرایش GL300، کاربر می تواند به درستی از سیستم ابزار راهنمایی GL300 استفاده کند.

با استفاده از سیستم ابزار دقیق مورد استفاده قرار گیرد

♦ اطمینان حاصل کنید که سیستم ابزار هدایت به درستی کار می کند.

♦ اطمینان از حفاری افقی جهت در سوراخ جهت، همراه با تمام امکانات زیرزمینی مشخص شده است. مانند خطوط برق، خطوط تلفن، تلویزیون کابلی، اپتیکی، لوله آب زیرزمینی و لوله گاز، و غیره اگر نمی توانید دقیقا تعیین کنید، برای باز کردن امکانات زیرزمینی.

اطلاعات تماس
JIANGSU DILONG HEDVY MACHINERY CO.,LTD.

تماس با شخص: sales

تلفن: +8618052086280

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات