نمایه شرکت

 

جیانگ سو Dilong شرکت ماشین آلات سنگین، آموزشی ویبولیتین، به عنوان عضو انجمن بین المللی فن آوری Trenchless (ISTT) و انجمن فن آوری Trenchless (CSTT) چین، از سال 1998 بدون R & D آغاز شده است. او یکی از اولین شرکت های خصوصی تخصصی در هیچ -dig توسعه فن آوری و ساخت و ساز در چین است. این شرکت دارای شعبه مهندسی ما است. همه انواع محصولات برای اولین بار به پروژه های خود اعمال می شود، سپس مرکز تحقیق و توسعه باید بازخورد از سایت کاری را دنبال کند و در نتیجه بهبود پیدا کند و در نهایت محصول را به سایر مشتریان فروخته است.

دستگاه ما قبلا به هند، روسیه، اندونزی، ویتنام، سنگاپور، استرالیا و سایر کشورهای جهان فروخته شده است. ما تعهد خود را به محصول با کیفیت، حمایت فنی به موقع و خدمات پایدار را همیشه حفظ خواهیم کرد، و سفارش شما باید شروع جدیدی برای همکاری طولانی مدت ما باشد. معامله یک بار تنها یک کسب و کار ساده را می بیند، اما خدمات طولانی مدت دوستی را شهادت می دهد.

 

شرکت ما
  • تاریخ
  • سرویس
  • تیم ما

جیانگسو دیلونگ ماشین آلات سنگین شرکت با مسئولیت محدود (شرکت مهندسی نانجینگ دیلونگ نایک)، عضو انجمن فن آوری بین المللی فنلاند Trencless (ISTT) و انجمن فن آوری چین (CSTT) چین است، تحقیقات کاربردی فن آوری trenchless در سال 1996 را آغاز کرد و در سال 1998 ثبت شد. جیانگ سو Dilong شرکت ماشین آلات سنگین، با مسئولیت محدود اولین شرکت خصوصی تخصصی در توسعه تکنولوژی trenchless و ساخت و ساز در چین است.

Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD Beijing Silk Road Enterprise Management Services Co.,LTD
1 2
شرکت اطلاعات

صفحه اصلی بازار

جنوب شرقی آسیا

خاورمیانه

افریقا

نوع کسب و کار

سازنده

صادر کننده

مارک های : دیلانگ

تعداد کارمندان : 250~300

فروش سالانه : 20000000-25000000

سال تاسیس : 1998

صادرات کامپیوتر : 40% - 50%

گواهینامه ها

محصولات ما بسیاری از گواهینامه های گذشته است.

کیفیت خوب دستگاه حفاری جهت افقی برای فروش کیفیت خوب دستگاه حفاری جهت افقی برای فروش کیفیت خوب دستگاه حفاری جهت افقی برای فروش